| livia_twilight a întrebat:

Ce parere aveti de blogul asta? http://livia-meandotherstuff.blogspot.com/ Sugestii constructive, va rog, si nu de genul " sugestia mea e sa te lasi ". Fanii Twilight, va place Ficul? Cine vrea poate sa lase niste comentarii acolo.

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Vai,vai,m-ai citat, ma simt onorata!
(Asta a fost off-topic, stii deja parerea mea)

| Anduciu a răspuns:

Scuze,nu voiam sa te supar, doar imi exprimam entuziasmulwinking.

| livia_twilight explică:

Da, o stiu, dar ce nu stiu e de ce mai insisti. Vezi-ti de treaba ta! Vreau si alte pareri de la oameni mai putin rai. Deci cauta-ti o alta ocupatie si lasa-ma pe mine in pace.
Mai ai nevoie de alte explicatii?

| Melindutza a răspuns:

Ef fain blogul! big grin

| adrisss a răspuns:

E dragut :X