| livia_twilight a întrebat:

Mi-am facut recent un blog ( http://livia-meandotherstuff.blogspot.com/p/capitolul-1_ 10.html ). Ce parere aveti despre el? Va place Fan ficul? Fanii Twilight poate imi dati niste sugestii.
** FUNDA ** pentru cel mai folositor raspuns

11 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Super dar puteai sa pui si cateva poze si opini personale.

| CryssCrySta a răspuns:

Anduciu conteaza continutul. si nu cred ca te-ai descurca mai bine plus ca e foasrte interesant.

| CryssCrySta a răspuns:

Nu te da batuta mai incearca si vei avea mai multa experienta si cred ca voi face si eu un blog nou despre vampiri, varcolac, mumi egiptene si altele am suficiente cunostinte despre astea cel putin asa cred.

| CryssCrySta a răspuns:

Nu de fapt nu vreau funda altfel o ceream.

| CryssCrySta a răspuns:

Si lipsa literelor se datoreaza tastaturi de acum voi folosi laptopul pana imi iau o tastaura noua.

| CryssCrySta a răspuns:

Este un sitte in care trebuie sa te grabesti sa scrii repede nu sa respecti toate regulile de punctuatie doar daca vrei si st primesti mai multe puncte pentru primul raspuns.

| Anduciu a răspuns:

Neinteresant,pueril,banal,plin de greseli.Sugestia mea e sa te lasi.

| Anduciu a răspuns:

Cristina,nici tu nu prea le ai cu limba romana, doar o lingusesti pe @livia_twilight pentru funda.Nu conteaza numai continutul, cititorul nu mai are chef sa vada tot ce-ai scris tu acolo, pentru ca da de cate o greseala la fiecare 3 randuri.

| Anduciu a răspuns:

Nu de lipsa literelor e vorba, ci de lipsa semnelor de punctuatie.happy

| livia_twilight explică:

Anduciu, ti se pare ca dac esti rea ai ceva in plus? Cristina, multumesc mult pentru sprijin si pentru sugestii.

| livia_twilight explică:

Scuze, Anduciu, a fost urat din partea mea ca ti-am trimis acel mesaj. Stiu ca am facut greseli, si multumesc ca m-ai atras atentia asupra lor