| Otto2014 a întrebat:

Ce parere aveti de cei cu simtul umorului foarte dezvoltat?(ca mine, desigur)

Răspuns Câştigător
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Sunt peroane foarte agreabile dupa mine toti ar trebuisa avem macar unasa prieten sa ne aduca zambetul pe buze.

6 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Foarte buna!

| KillMePlease a răspuns:

O parere identica cu cea pe care o am pentru toti oamenii. happy

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

O parere foarta buna. Stii sa razi, stii sa traiesti(dupa cum spune cel mai bun prieten al meu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i prea mult strica.

| Rahzy a răspuns:

O parare foarte buna happy Dupa mine, simtul umorului e o calitate, cred ca e importat sa avem ca prieteni astfel de persoane.