| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Ce parere aveti de cel mai ciudat vis al meu?

Deci...

Eram intr-un camp cu flori dar parea alta lume.

Adica eram eu cu 2 prietene si un baiat dar eram albine sizburam deasupra unor flori dese si marunte rosii si de toate culorile dar parea asa real si erau ca niste lanuri doar ca erau doar cu capetele florilor nu si frunze sau tulpina.Eu sunt indragostita de baiatul ala care era cu mine. Simteam aceeasi senzatie ca atunci cand trec pe langa el si rosesc. Aveam din nou senzatia ca zbor cand eram langa el doar ca in vis chiar aveam aripi si zburam ca eram albinuta.Ne alergam pe-acolo si saream ca doua albinute emitand prin aer inimioare rosii si argintii care se prefaceau in aburi parfumati... Miroseau exact ca parfumul lui ma simteam minunat apoi dintr'o data am simtit cum ma strange in brate el cu aripioarele moi si catifelate si ne-am apropiat buzele senzuale de albinute si ne-am sarutat. o senzatie minunata de indragosteala si fericire apoi am zburat amandoi si am aterizat intr-o lalea. Ne-am petrecut noaptea acolo si a fost minunat. Am facut amor nebuneste cu albinoiul meu

Răspuns Câştigător
| Ellena_7672 a răspuns:

Foarte ciudat visl tau laughing Dar si romantic :-x
Cred ca se va face o legatura intre tine sh acel albinoi. laughing
Visele de cele mai multe ori se petrec cu un sens.
Sa speram ca veti fii impreuna si cand sunteti oameni.
Dar am si eu o intrebare.hee hee
Cum e sa te saruti cu o albina?smug

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Wow... pai cine stie poate etnobotanicele astea chiar sunt bune la ceva.

| Skylar a răspuns:

Parere:
Ciudat? Nu...Doar tu si el.Vis simplu.