| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cineva care conduce beat?

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Evident nu o parere buna. ii consider pe cei care conduc in stare de ebrietate niste persoane iresponsabile, daar... ce putem sa le facem? Mai probabil sa dea ei cu maisna peste noi decat sa le putem da o mana de ajutor

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai in primul rand un om beat nu mai stie exact ce face. nu pot spune ca am o parere proasta despre cineva care conduce beat, ci mai degraba am o parere proasta despre cineva care se imbata...

| Dyanita a răspuns:

In primul rand o parere foarte rea deoarece se pot intampla accidente foarte grave. Asa ca ori nu mai conduce sub influenta alcoolului ori sa-i ia permisul

| Grimmjow69 a răspuns:

Un iresponsabil! Nu merita permis de sofer.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Este un om nebun care pe moment nu judeca ca poate ranii grav pe cineva.