| bzzbzz a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefOn... ce parere aveti despre Samsung M370
corbY beat?

4 răspunsuri:
| szilard45 a răspuns:

Corby sa nu-ti iei ii bun de nimic ia-ti mai bine Samsung allwiev are dual sim si t1 vision(adica priniz antena 1 si alte canale de televizor pe el gratis)

| NeverTheLess a răspuns:

@szilard45
De ce spui ca " ii bun de nimic "? Ai avut tu si stii?
Eu una am Corby si sunt foarte multumita de el. Touch screen'ul merge bine, el se misca destul de repede, aspectul e cat se poate de ok. Camera e cam slabuta, dar in rest e totul in regula.

| ktoka a răspuns:

Eu mi-am luat recent Nokia 5530 Xpressmusic si st foarte multumita de el. incearca si tu

| Sabry a răspuns:

Eu zic ca telefonul Nokia 5230 este cel mai bun. Mia picat pe jos de muuuulte ori. L-am calcat cu bicicleta si l-am udat din greseala cu apa... si inca merge foarte bine!