| iöиi a întrebat:

Ce parere aveti de divortul dintre pepe si oana?
cine credeti ca sufera mai mult?
dar monica si iri?
credeti ca si-ar fi batut copilul moni?:S

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Oana si Pepe:

Cred ca Pepe sufera mai mult decat Oana.

Monica si Iri:

Eu chiar cred ca amandoi isi doresc sa o aiba pe fetita, dar pana la urma cred ca Iri o sa o aiba (deoarece e mai bogat decat Moni)

| regina a răspuns:

Intre Pepe si Oana cred ca sufera mai mult PepehappyDesi nu arata dar pare mai distrus.
Si la Monica si Iri nu stiu ce sa spun desi cred ca dreptate mai multa are Monica.Iri are bani si poate sa o faca cum vrea pe Monica cum sa si vazut.Si pana la urma orice mama mai da cate o palma la copil la fund, sper sa nu fie mai rau, desi un copil mic este usor de manevrat si sa il faci sa spuna ce vrei tu pentru o ciocolata.Irina este la el deci poate face aproape tot ce vrea din eahappy

| Anita20Peace a răspuns:

Era de stiut... dupa parerea mea Oana nu era genul lui Pepe.(o fire vulgara.si multe altele), Si Iri cu Monica.se stia si mai demuult ca odata se vor desparti. Nu, nu cred ca si-ar fi batut propriul copil.