| bubukid a întrebat:

Ce parere aveti de extensiile clip on? nu stiu daca sa imi pun sau nu...

4 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu stiu ca sunt singurele extensii care nu dauneaza parului. In plus, le poti da jos cand vrei.
Poti sa-ti pui. De ce sa nu incerci un alt look?

| andreea8888 a răspuns:

Nu sunt distructive, nu sunt definitive, sunt cele mai practice si cele mai usoare de intretinut!
Se gasesc foarte usor, sunt disponibile si la preturi mult mai mici decat cele semipermanente si culorile variaza in asa fel incat sa se adapteze culorii oricui!
Ti le recomand din inima!happy

| anca_7959 a răspuns:

Sunt foarte bune. am si eu si nu afecteaza cu nimic si nici nu se vad. eu zic sa iti iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu afecteaza parul, le poti pune si singura, le gasesti in 2 variante( sintetice mai ieftine) si naturale( mai scumpe dar mai bune)
www.jivaboutique.ro. Aici are ambele feluri de extensii!