| Unniique a întrebat:

Ce parere aveţi de fetele care poartă şepci, nu le vezi mereu în fuste şi pantofi, ci poartă mai mult pantaloni. balerini comozi şi converşi?
Adică, mulţi le critică pentru stilul lor. Voi ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
| deadwillow a răspuns:

Dude,toata viata mea am fost baietoasa si am urat fustele si rochitele. Pur si simplu nu ma reprezinta si chiar nu ma intereseaza ce parere au anumiti oameni despre chestia asta.
Pot sa spun ca la banchetul din clasa a 8 a am fost singura care nu a fost imbracata in vreo rochita sofisticata de la nu stiu ce firma si nu m-a deranjat absolut deloc laughing
In concluzie... gusturile nu se discuta. Fiecare se imbraca cu ce vrea.

4 răspunsuri:
| BluLăvzIu a răspuns:

Si eu ma imbrac la fel. Niciodata nu mi-au placut fustele / rochiile / pantofii.

Fiecare are un stil propriu, te imbraci cum simti si cu ceea ce te reprezinta, e alegerea ta.
Daca esti fata nu inseamna ca nu poti sa porti sepci, pantaloni, conversi, etc. Ba din contra, imi place mai mult si cred ca ai iesi din anonim.winking

| euwik a răspuns:

Fiecare cu stilul sau! Unui baiat ii poate placea atat de o fata mai feminina( dat imbracamintii), cat si de o fata imbracata mai baieteste

| daηă a răspuns:

Mie îmi place stilul acesta, e asemănător cu al meu.

| drogh a răspuns:

Port o rochie sau o fustă doar când îmi este mult prea cald. În rest, sunt doar în blugi şi balerini. E stilul meu preferat.