| D3lcious a întrebat:

Ce parere aveti de Justin Bieber, Lady Gaga, Katty Perry, Usher, B. O. B. si Bruno Mars?

Răspuns Câştigător
| Alee_6805 a răspuns:

Justin Bieber-imi place doar vocea lui copilaroasa
Lady Gaga-ador totul la ea desi nu stiu prea multe. dar imi place foarte mult excentritatea ei
Katty Perry-draguta
Usher-canta destul de bine si arata de altfel

11 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Le iubesc la toti vocile, mai ales a lui Katy, Justin, Lady si Bruno.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Justin Bieber imi place doar cum canta, Lady Gaga mi se pare putin ciudatahee hee Katty este ok, iar restul nu stiuthinking

| madda9588 a răspuns:

Sincer Brunos Mars imi place cel mai mul.
JUstin Bieber e doar un pusti care a devenit celebru... dintr'un motiv inca necunoscut pentru mine
Lady Gaga e o artista in adevaratul sens al cuvantului, cu toate ca uneori asta nu tine de muzica...
Iar ceilalti...nimic de comentatbig grin

| Alee_6805 a răspuns:

Mersi pentru fundita:*

| Alii a răspuns:

Justin Biber - day dreaming (sper ca ti dai seamasmug )

Lady Gaga -are o vocee:O:X. minunnata dar e cam trilulilurolling on the floor

Katty - are voce, melodii frumoase, si nu putem spune ca e urata:O... e fruuumoasa rau:X

Usher- OMG \dancing.:X

Bob - eu stiu decat o melodie.Airplanes - e frumoasa melodia

Bruno Mars- Nu canta melodia Billionaire sau cum s`o scrierolling on the floor? Iubesc mel:X

| xatsu a răspuns:

Bieber - Distrus de viata! ~ Anti Bieber here! ^__^
Gaga - pitzipoanca ~ ea doar vrea atentie
Katty - umm. nu prea ascult
Usher - nu il stiu
B. O. B - imi plac 2 cantece
Bruno Mars - thinking
Nu ascult pe niciunul dintre ei oricum big grin

| Denii_9937 a răspuns:

Justin bieber ii dragut si are melodii faine
lady gaga ii originala si are melodii faine
katty perry are melodii faine
usher arata f bine danseaza f bine si are melodii super faine
bob mi se pare la fel ca orice reper.comun
bruno mars e frumos si are o voce super

| Kardinal a răspuns:

Justin Bieber-Un pusti care sufera de el prea mult(Nu`l sufar)
Lady Gaga-Destul de tare big grin
Katty Perry-Nu Prea Ascult!
Usher-Bestial!
B. o. B-Destul de bine!
Bruno Mars-?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste gunoiaie care canta o muzica idioata si strica bunatate de lume cu tampeniile lor...

| denidenisa98 a răspuns:

Justi Bieber- are voce de fata... o sa vedem ce o sa fie peste 1 an sau 2 big grin

Lady Gaga e berbec (de obicei berbecii is ambitiosi) si ea este ambitioasa si vrea sa fie unica prin excentritate. e destul de OK insa nu sunt o fana a ei straight face

Katty Pery- are o voce CooL, dar nu imi place de ea ca stil si asa...

Usher- are niste piese super tari:X

BoB - la fel ca Usher cu piese tari

Bruno Mars- cel mai tare dintre toti. el canta din suflet nu pentru bani si faima:X:X

| IFacJustinBieberInAns a răspuns:

Mare dreptate ai anonime.muzica din ziua de azi e naspa rau, nu mai e asa complexa ca si cea de mai de mult. trist...