| Heart2014 a întrebat:

ce parere aveti despre rihanna, lady gaga si justin bieber?

5 răspunsuri:
| botyk_1544 a răspuns:

Justin e foarte dragutz...lady gaga e o nebuna si rihana o tipa spekialawinking

| Kristina_3133 a răspuns:

Rihanna e o persoana super cool.
Justin Biber e dragut dar cam inganfat dupa parerea mea.
Lady Gaga e putin excentrica dar canta bine si e o persoana foarte interesanta!

| aliipaulla a răspuns:

Gusturile mele sunt
Rihanna : Este o persoana foarte frumoasa si populara.
Lady Gaga: Foarte puternica.In ciuda faptului ca am "auzit" cu totii multe lucruri urate despre ea, ea nu s-a lasat mai prejos.
Justin Bieber : Este foarte popular si chiar este foarte dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna-o femeie talentata,cu o voce superba.
Lady Gaga-originala, imi place muzica ei
J.B.-nu tocmai favoritul meu, dar imi plac melodiile lui.

| Eatmygun a răspuns:

Lady Gaga - Nu imi place muzica ei. Dar are o viziune doar ca nu e originala de loc.
Rihanna - Cantareata foarte cunoscuta si foarte buna. Nimic de comentat.
Justin Bieber - Nu stiu de ce il critica lumea. Chiar are voce buna si canta bine. Daca nu va place tipul ala de muzica nu mai ascultati si nu il criticati fara motiv. ( nu mai spuneti ca e dragut fetele ca degeaba, e gay)