| koshmarul a întrebat:

Ce parere aveti de nokia 5228?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am si eu e frt bun are sistem de operare symbian o groaza de aplicatii, dictionar frt bun si inteligent. til recomand pentru ca marca de telefoane Nokia au cele mai rezistente telefoane si ca hardware si ca software. O sa te tina mult.happy merg jocurle cu extensie jar si jad are 3g si youtube-ul merge frt bine pe el.are memorie interna de un 1 GB. micro USB, n-are WI-FI (din pacatesad E FRT BUN.

9 răspunsuri:
| crazyfun a răspuns:

E un telefon fain il am si eu...winking e super

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

E super misto si foarte bun.winking

| Flacarica a răspuns:

Nu are nimic special, este doar un telefon cu touch (unul destul de lent). fara wi fi, fara gprs, are doar EDGE din cate stiu.Nici camera nu exceleaza. Nokia 5228 este varianta "teenager" pentru telefonul Nokia 5230

| sweetioana a răspuns:

Ii super fain, ii si subtire mie imi place... dar mai mult culoarea neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde morti lui are 3G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5228 are wifi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am si eu de 2 luni si e super Ok telefonul din toate punctele de vedere, e fff praktik si util si cu un Design atragator. Mie imi place fff mult:X:XTouch-u' e fff bun, sensibil (daca e sensibil, eu zic ca e ff bine pentru ca nu e genu' de telefon pe care trebuie sa te chinui sa faci ceva), camera de 2 Mega scoate pozele la fel ca si una de 3. 2winkingiar filmarile ies fff bine:Xare loc de card si din kate stiu suporta pana la 16Gbwinkinge un telefonwinkingffff bun:Xtil rcomand cu cea mai mare increderewinking

| vanator a răspuns:

Bah Nokia 5228 nu are nici wi-fi nici gps daca vrei telefon bun ia-ti Nokia 5800 xp dupa asta sunt facute (5228, 5230, etc) coasta mai mult ca 5228 dar e mai bun are gps incorporat si are si wi-fi, are 2 boxe, camera de 3, 2 megapixeli etc

| laurentiu3026 a răspuns:

Da ma da uite vezi Nokia 5800 xp nu prea mai e p piata i-am zis lu matusamea sa mi-l faca, cadou si a intrebat p una dint-un magazin si nu mai e p piata de mult i-a zis si mi-a luat c5-03...in privinta cu 5228 este un telefon f bun il are un vecin de al meu si am umblat p el merge ff bine dar nu prea se aude bine poze le face mai bine ca un tel de are camera de 5.0 si filmarile la fel merita!