| Maniax a întrebat:

Ce parere aveti de pantofii astia doar ca talpa e neagra? http://limit.ro/onfire-pantofi-barbati-barca-piele-marin ei-385.html
se potrivesc la pantaloni bleumarin,sacou albastru,camasa alba si cravata tricotata bleumarin,alb, albastru pentru seara de banchet?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

N-as zice ca-s niste pantofi de banchet, mai repede casual, dar alegerea e a ta, porti ce ai chef.

| robe_5426 a răspuns:

Da! Din punctul meu de vedere cred ca se potrivesc si sunt si frumosi. Daca ti.e iti plac te sfatuiesc sa ti cumperi. Funda?happy

| Dyana933 a răspuns:

Mie imi plac si cu talpa alba, dar e ok si cu cea neagra, depinde si de parerea ta :*