| 9988 a întrebat:

Ce parere aveti de revista,, Explorand corpul uman "?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Sincer imi place mutl aceasta revista, ma bucur ca au bagat-o iar pe piata pentru generatiile actuale care nu au apucat prima data sa o ia ca de exemplu eu care nici nu faceam anatomie pe vremea aceea, acum imi place, iar modelele acelea anatomice sunt foarte dragute, si in plus fara sa vrei inveti cateceva, doar ansambland acele modele, deci eu zic ca aceasta revista ajuta foarte multe persoane sa invete cateceva si mai ales, face acest lucru intr-un mod distractiv happy

3 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Mi se pare o revista educativa pentru copii care vor sa invete corpul uman!

| Papalu a răspuns:

Eu una o am...este foarte buna, urmeaza sa imi iau nr. 5(din 52 sau 53)

| Dana_Dobre_1998 a răspuns:

Revista Explorand corpul uman este foarte interesanta si educativa iar modelele anatomine sunt dragute si usor de asamblat.happybig grin