| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti de romanul " Elevul Dima dintr-a saptea " de Mihail Drumes?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult, m-a enervat la inceput cu grigorida lui laughing dar spre final a fost frumoswinking

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Mie mi-a placut extrem de mult.Nu m-am plictisit deloc citindu-l.
Chiar merita citit.

| mirunaioana a răspuns:

Pot sa spun ca este exceptional. Mi-a placut foarte mult.

| Beatrice a răspuns:

Am inceput sa o citesc.
Si nu am mai continuat-o, mi se parea foarte plictisitoare.
Acumaaa...depinde de gusturi happy

| Ralucutzzza a răspuns:

Nu`mi place!

| DoRiNuTzZzA a răspuns:

Eu am luat-o miercuri de la biblioteca si vineri am dus-o inapoi si nu pentru ca am terminat-o deoarece nu mi-a placut adica am citit vreo 30 de pag si m-a plictisit...