| awesomedavid a întrebat:

Ce parere aveti de serialul private practice este bun de ceva se poate compara cu anatomia lui grey eu m-am uitat numai la un sg episod si nu mi s-a parut cine stie ce va rog dativa cu parerea doar cei care ati urmarit acest serial si app funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Bluester_5390 a răspuns:

M-am uitat si eu la vreo 2 episoade si tot nu mi-a placut, nu cred ca se aseamana cu anatomia lu grey. Oricum daca nu ai ce face poti sa te uiti, dar altfel nu merita sa pierzi timpul in zadar.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Nu zic ca se compara cu anatomia lui grey. anatomia lui grey e mult mai tare, dar favoritul meu e Dr. House, e mult mai haios.
Dar mie imi place mult private practice, e un serial interesant. cand aveam postul TLC ma uitam tot timpul la serialul asta (sunt pe RDS-RCS, si au sters TLC-ul in timpul verii)