| only me a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Grey`s Anatomy (Anatomia lui Grey)?

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Si eu am dat de el din greseala acu o luna sa zic... de atunci ma uit mereu, ba chiar am downloadat episoadele pentru a ma uita la laptop fiindca nu mai am rabdare sa ma uit la tv big grin si eu sunt tot la sezonul 5. nu-mi place ca prea se culca "fiecare cu toata lumea", in rest e super

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Mie imi place, putin cam telenovelistic dar e ok

| CristinaGirl9 a răspuns:

E unul foarte bun, mie una imi place mult Grey`s Anatomy si cred ca merita vazut happy

| Grey96 a răspuns:

Super tare love struck

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Interesant film

| SiSi13 a răspuns:

E smecher happy, mie imi place : ) sunt la sezonu 5 :X

| TrendyHedgehog a răspuns:

Intr-o seara am dat asa accidental pe tvr1 si era anatomia lui grey.Ma uit de 1 saptamana. si mi se pare interesant eu zic ca merita vazut

| RoxanaR a răspuns:

E superb. De obicei nu ma uit la seriale dar acesta mi-a captat toata atentia. Sunt cazuri care ma pun pe ganduri.te pui in locul lor. daca nu l-ai vazut nu vezita sa-l vezi!

| paulx94x a răspuns:

Pana acum vreo 3 saptamani doar auzisem de el, dar dupa ce m-am uitat la un episod, acum il ador, ma uit in fiecare zi fie la tv fie online. imi place mai ales fiindca voi da la medicina peste 2 ani. il adorwinking

| Keepitpink a răspuns:

Este serialul meu preferat:*