| Zyzu a întrebat:

Ce parere aveti de tipul asta de concursuri http://www.facebook.com/event.php?eid=255724517774067

a castigat vreodata cineva prin asta ceva? deci, e pe bune sau e vrajeala?/ :D

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Loogic ca e vrajeala.
Scopul e de a aduna cat mai multi naivi. A pornit de la tricouri, sepci, ochelari, acum vad ca s-a ajuns la laptopusi sau i-honuri.Cine da pe gratis ceva pe lumea asta? Sa fim seriosihee hee

| Anna_9116 a răspuns:

E logic ca e vrajeala... cine crezi ca tiar da tie si inca la un milion de oameni un laptop gratis?!straight face