| ჯpLaNe a întrebat:

Ce parere aveti de un Iphone 3gs/4 la pretul de 300-400 lei?(second-hand normal). Vrea sa-si ia un prieten, eu l-am sfatuit sa nu-si ia la pretul acesta dar...
El a gasit iphon-uri cu un aspect inregula.(cel putin asa se vedea din poze)... Voi ce-l sfatuiti?
DA/NU?

3 răspunsuri:
| CartofiorDulce a răspuns:

Nu

| CartofiorDulce a răspuns:

Mai bine isi ia un Samsung.

| Snowfall a răspuns:

Mai intai sa vada cum arata telefonul in realitate, poate sa umble putin pe el sa vada daca este multumit, si dupa aceea sa se hotarasca. In poze evident ca totul arata bine ca daca nu, nu ar mai atrage clientii.