| maaaaaiaa a întrebat:

Ce parere aveti depsre o fata care nu urmeaza cursurile unei facultati, dar care face niste cursuri de 4 luni si munceste facand bani? eu nu cred ca este un lucru discriminatoriu!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e deloc discriminatoriu, chiar daca nici liceu nu are si macar 10 clase minim pentru a munci e bine doar diploma nu te baga in gramada de bani pe care toti nesimtitii ii au fara sa invete deloc sau au dat spaga ca sa aiba studii superioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu.