| babylove a întrebat:

Ce parere aveti descre liceul I L Caragiale din bucuresti funda+voturi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu știu ce să mai cred.
Eu am vrut/vreau să dau acolo. De fapt, e a doua opțiune.
Pe de-o parte, am auzit că sunt foarte de treabă unii profesori și că se învață bine acolo. Știu eu pe cineva care a făcut liceul acolo și a ajuns cineva, dar acum întrebarea mea e că ori datorită liceului ori datorită muncii ei.
Am mai auzit din alte părți că e plin de fițoși și copii de bani gata acolo. Doar e al 4-lea liceu din București, dacă te uiți pe broșură. Ș-am mai auzit că sunt mulți cocalari, drogați etc dar cică se face carte.
Mă rog, mai întreabă cunoscuții. Că eu nu sunt sigură.

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
La liceul I.L.Caragiale profesorii sunt buni, iar elevii sunt cuminti(mai sunt si fenomenelaughing )
Este sooopeer liceulwinkingla el este sora mea...
Pa, pa.