| sunshine14 a întrebat:

Ce parere aveti despe selena gomez? funda :X:X:X:X::X

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Eu cred ca nu canta deloc bine, doar frumusetea o ajuta.happy

5 răspunsuri:
| No a răspuns:

Selena Gomez e o actrita si o solista foarte talentata care stie ce vrea si cand vrea. smug happy

| kiddscream a răspuns:

Pai este frumoasa desteapta copilaroasa si asta imi place mult cat de matura ar fiie distreaza se simte in largull ei...si am o lista lunga am o parere buna desprea ea

| crissstina a răspuns:

Mi se pare o pisicuta mataita care nu are nicio treaba cu muzica sau actoria. Este pur si simplu la fel de afona ca si mine, doar ca place copiilor, ceea ce e logic, caci nicioadata un adult nu se va preta la asa ceva

| Becca18 a răspuns:

Mi e imi place cum canta dar, ma enerveaza ca toti astia mici se tin dupa ea... ceva de genu::::WooooooWWWW! ii Selena, Selena! Doamne Isuse imi dau si vata pentru ea!
Goooddd...ce oamneni:)))Funda?

| Pandemic a răspuns:

Selena e o fata extraordinare cu o voce frumoasa, idol al copiilor.