| GoingUnder a întrebat:

Ce parere aveti despre acest video http://www.youtube.com/watch?v=3so1GItMZ5Y&feature=youtu .be? Mersi :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putin timida..nu stiu daca ma insel, dar asta s-a vazut pe tot video-ul.
Stiu cum e..am avut o"tentativa" sa fac si eu videoblog, dar e deja plin youtube-ul de vloggeri. unii buni, altii copii de 10 ani..care nu mai trebuie sa zic nimic despre ei nu-i asa?:-s
Sfatul meu e sa iti scrii inainte de a te filma pe o foaie cam ce vrei sa spui si sa o citesti de cateva ori.Bineinteles ca la inceput e greu, dar daca e un lucru care iti place, i-al in serios, munceste mult, scapa de ezitari.
Succes.big grin

| Ramona000 a răspuns:

Draguta de tine

| prizeFTW a răspuns:

Ok,dar incearca data viitoare lumina sa fie pe fata ta, nu pe fundal. Asa vei iesi in evidenta in videoclip happy.

| pisicutzamik a răspuns:

Dragut kiss

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Esti dragutza.esti aproape ca mine.