| UrBaN99 a întrebat:

Ce parere aveti despre videoclip? la cel mai misto raspuns dau funda! http://www.youtube.com/watch?v=fwzlnUs_Z54&feature=youtu .be video este despre parkour and freerannning

Răspuns Câştigător
| NightShadows a răspuns:

Sincerlaughing fata de mine esti super bunlaughing dar totusi mai ai mult de lucratwinking daca continui sa muncesti o sa ajungi ca si cei din videoclipurile cu peste 1.000.000 de vizualizarilaughing
Succes!

4 răspunsuri:
| ViViAnALaNa a răspuns:

Super!

| ruxyycriss44 a răspuns:

Foarte fain....da....sincer acu chiar vrei sa-ti rupi gatul?laughing

| UrBaN99 explică (pentru ruxyycriss44):

Ee am eu grija de astalaughing

| Haha_Laur_1996 a răspuns:

Salut frumos video, si eu fac parkour de 7 ani, si iti sugerez sa faci mai multa forta, ca sa te ajute la trick-uri. P.s nu te lasa!happy