| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am dat click, am vazut titurile, am inchis.Primul lucru care mi-a venit in minte a fost:"oribil".

| BeTrueToWhoYouAre explică (pentru DarkOrbitMoon):

Probabil acum esti mandru de tine pentru ca judeci un cantec dupa titlu. Ce n-as da sa fiu asa ca tine. Da, ultimele 2 sunt mai mult melodii foarte pop, ceva destul de comercial, dar prima? Tu stii macar cat inseamna melodia asta? Nu-ti judec gusturile muzicale, dar in locul tau nu m-as lauda ca am definit un cantec oribil dupa titlu.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru BeTrueToWhoYouAre):

Am auzit melodiile astea mai demult, stiu despre ce e vorba.Nu m-am luat dupa titlul melodiei, ci dupa numele cantaretei.Nu-mi place fata asta, e prea plictisitoare, dupa ce am vazut-o cum se prosteste pentru a amuza niste tanci la tv, m-a scarbit si mai mult.Nici versurile nu sunt cine stie ce, probabil ai bazait pe fundalul melodiei skyscraper. Daca tie iti place, sa-ti fie de bine.

| greyhound a răspuns:

Acum o sa te mint frumos, sunt interesante si dragute

| RockNbeer a răspuns:

Extrem de plictisitoare si penibile.