| girllll a întrebat:

Ce parere aveti despre Adela Popescu? argumentati daca va place sau nu.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai nu stiu cum e ca persoana, dar mi-a lasat impresia ca e trista, ca nu e niciodata fericita, nu stiu eu asta cred despre ea, plus ca am auzit niste chestii care m-au facut sa imi schimb impresia despre ea de la o vecina de-a ei...

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Am o părere bună despre ea, este o fată care mereu și-a văzut de viață și de carieră! Are un stil aparte pentru că își creează propriile haine, este talentată și a muncit mult ca să ajungă unde este! Mama ei o sprijină foarte mult și probabil că și ea a îndrumat-o pe drumul succesului pe Adela. Mie personal îmi place pentru că e talentată și urmăresc, cu foarte mare plăcere serialele în care joacă!

| sensesDelight a răspuns:

A fost o vreme, cea în care juca în filmele gen "Numai iubirea", "Iubire ca-n filme" etc. de pe Acasă. Era drăguță, cel puțin mie îmi plăcea look-ul ei natural și unele melodii. Are vocea frumoasă și e genul de fată sensibilă, romantică, atentă. Eu asta am apreciat la ea.

Cel mai mult mi-a plăcut rolul din "Numai iubirea". I se citea gingășia pe chip, era o fată cumințică, foarte ok. Apoi și-a schimbat coafura, look-ul și a devenit puțin mai fancy, ceea ce nu mi se pare că i se potrivește așa de bine.

Anyway, dacă dau acum search pe youtube la melodiile ei sunt sigură că unele încă îmi plac. happy

| edrinaady a răspuns:

Mmm e cea mai tare actritza si cintareaza o iubesc chiar acum ascult muzica ei. imi plac ffoarte tare filmele cu ia

| olgutza_3910 a răspuns:

Pe Adela o stiu din numai iubirea, si o iubesc enorm pentru felul ei de a fi, imi place vocea ei, cum joaca totul... e super e tare finuta nu se da mare si tare asta cine poate observa acest lucru. E mereu asa cum e ea in realitate, si rolurile ei i se potriveau ca pe o manusa, sincer niciodata nu am indragit un actor asa tare ca pe ea deodata.Eu o iubesc enooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrmmmmmmmm, si sper sa fie asa si in continuare...