| becka133 a întrebat:

Ce parere aveti despre alexandra stan? argumentati de ce funda +voturi

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Imi place de Alexandra Stan pentru ca are o voce frumoasa si ea este dragutsa. Imi plac femeile cu parul blond. Imi place ca este potrivita de statura. Nu imi plac femeile pitice, inalte sau foarte inalte. Imi place si numele ei. Alexandra este un nume care imi place foarte mult! Imi plac si ochii ei caprui stralucitori si invioratori. Fundita, te rog frumos? puppy dog eyes Pupici! kiss kiss kiss

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O fetiță foarte talentată!
Pa, pa.

| Nymphetamine a răspuns:

Pitipoanca. happy Si primul ei videoclip ma sustine.

| chelie91ptm a răspuns:

O lesinata.

| Raengar a răspuns:

Voce 0 aspect asa si asa meldii repetitive fara mesaj acelasi beat mereu intr-un cuvant un artist cu melodii scoase pe banda rulanta intocmai ca si marea majoritate din Romania

| Mirela14 a răspuns:

E frumoasa si are melodii fainutze. Dar vocea sa adevarata nu e spectaculoasa:http://www.youtube.com/watch?v=TMwrwIdMXB4