| TheExpert01 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia Alexandra Stan-Lemonade? Dar de video? funda accept orice fel de parere argumentati in cateva randuri de ce!

Răspuns Câştigător
| Raducu95 a răspuns:

Parerea mea este ca Alexandra s-a dat pe " comercializat "...
Are voce, no comment dar de data asta a esuat dupa mine...
adica ea prin versuri ne spune ca sa lasam problemele, pentru ca face ea limonada? laughing [ ma rog, nu e chiar asa. ]

| TheExpert01 explică (pentru Raducu95):

Bine cu video-ul spun si eu ca a cam cazut dar melodia e de nota 9-10 zic eu e dargutica si de sezonwinking iar versurile nu trebuie neaparat sa aiba inteles multi copii le ignorawinking

4 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Nu m-am uitat la videoclip, nu pot.Mi-e prea greata.

| TheExpert01 explică (pentru Vans):

De ce?

| Vans a răspuns (pentru TheExpert01):

Nu pot s-o vad ca ma iau toti dracii, si cand ii mai aud si muzica am o senzatie de voma.