| anilorak a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul dentar? Cum credeti ca reactioneaza baieti cind vad fetele cu aparat dentar?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e necesar nu am ce comenta,il porti si gata, poti arata bine si cu aparat dentar, baietii reactioneaza dupa cat ii duce capul, daca te iubeste, te iubeste pentru ceea ce esti inclusiv cu aparat dentar

| Merilynne a răspuns:

Cei inteligenti nu fac misto de o fata cu aparat dentar, doar cei care vor sa se afle si ei in treaba incep sa faca glume.
Ce daca ai aparat dentar? E o chestiune de vreo 2 ani, dupa care, ai o dantura perfecta o viata intreaga.
Si eu port aparat dentar, momentan doar sus, imi voi pune si jos, si am prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te vad la 25 de ani cu dintii strambi, sa vad atunci ce zici! Daca ai nevoie, poarta-l! Who care's?

| 1aprilie a răspuns:

M-ai bine poartă-l nu contează ce zic unii si alţi.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Nu ar trebui să te intereseze părerea anumitor băieţi despre aparatul dentar. Cei care o să radă de tine sunt niste tampiţi şi nu are rost să te intereseze părerea lor.

| darnme a răspuns:

Unii il considera chiar sexy! Deci, fii increzatoare si optimista si daca ai nevoie, puneti-l! Si eu mi-as pune daca mi-as permite, chiar daca nu prea am nevoie.

| SheWasHere a răspuns:

Ca sa-ti spun mai pe sleau... Aparatul dentar este un "lucru" foarte bun. Daca ai nevoie, atunci te sfatuiesc sa-ti pui cat mai curand.
Nu este deloc inestetic si se armonizeaza cu dantura oricaruia. Vrei sa-ti spun eu ce este inestetic? O dantura stramba. De ce sa nu folosesti acum aparatul dentar, cat inca mai ai posibilitatea sa-ti indrepti un defect, si sa te chinuiesti toata viata cu un zambet stramb? Mai tarziu iti va fi foarte greu, atat dpdv financiar cat si in ceea ce priveste durerile.
Cei din jur au comentat, comenteaza si vor comenta mereu. Nu te simti complexata de eventualele remarci acide. Tine minte ca faci acest lucru pentru binele tau si ca cine considera ca iti "sta urat" de fapt nu tine la tine deoarece nu da dovada de rabdare si intelegere.

| Montsegur a răspuns:

De parcă ar conta părerea altora.
Contează să ai o dantură calumea.

| anilorak explică:

Eu oricum o sa'mi pun.Pur si simplu mii interesanta parerea altora deaspe aceasta.