| papushik_2619 a întrebat:

Baieti, ce credeti despre fetele cu aparat dentar?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cred ca au probleme cu dintii. Persoanele placute, sunt placute, atat cu aparat dentar, cat si fara aparat dentar. Doar o ratiune puerila s-ar amuza pe chestia asta. Un imbecil ar incepe sa critice si sa adreseze cuvinte in deradere.

| gabystar a răspuns:

Eeee, lasa ca sie u am avut aparat dentar.baietii nu am cum sa spuna acum ca sunt urate, dar nici nu se uita prea frumos la fetele cu aparat dentar.
Dar hai sa iti zic un mic secretbig grinaca ai o personalitate puternica si stii sa te impuni nici nu se va observa apratul dentar, pentru ca iubirile sau chiar prieteniile adevarate nu depind de infatisare.
P. S:cand iti vei da aparatul jos vei avea niste dinti f mumosi si vei recupera privirile baietilor pe care le-ai pierdut!

| Cretaker a răspuns:

Mi se par ok.

picture related: http://i35.tinypic.com/j0jmva.jpg

| Dobitoc a răspuns:

Nu e ceva anormal.Nu este nici o problema.

| Ingerasull99 a răspuns:

E ceva normal, deci aceeasi parere!

| Georgiana98 a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar port aparat dentar si majoritatea persoanelor sunt neschimbate de cand mi-am pus aparatul, unele ma critica dar eu zic ca ma doare in cot de ce zic ei. Si baieti inca ma mai plac (personalitatea conteaza).happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu port aparat...deci nu conteaza daca ai sau nu aparat...coteaza ca te place:d