| Phoenix1 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta http://www.youtube.com/watch?v=oBU_TjMiE7s&feature=relat ed ce credeti cand Demi Lovato si Selena gomez arata semne obscene? Pareri?

6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Erau si ele mici. Ma bucur ca sunt din nou prietene, dar sunt trista ca nu mai sunt cele mai bune prietene. Ele chiar se intelegeau love struck.

| winchesters a răspuns:

Ei ce sa-ti spun. Erau si ele mai mici. Se distrau.

| kindness a răspuns:

Da frate. toata lumea face astahee hee) sunt si ele la fel. tot oameni sunt happy ehh asta e laughing

| dulkika a răspuns:

Eu cred ca1s proaste mai ales Demi si sa stiti voi ceilalti oamenii se pot distra altfel nu asa.

| Emmeii a răspuns:

Buna! Semne obcene? Sa fim seriosi. cred ca nu exista azi fete care sa nu arate asa ceva. Si se distrau. Tu nu te distrezi cu prietenii tai si iti faci poze? happy

pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred asa ceva