| lookingforlove a întrebat:

Ce parere aveti despre Demi Lovato\Selena Gomez?happy fundahappy

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Niște netalentate care au avut norocul să devină celebre.

Fitoase cu multi bani...

| Jenny260198 a răspuns:

Despre demi este frumoasa si are o voce puternica si frumoasa, pe cand selena este cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o o stiu sau am intalnit-o vreodata.deci nu sunt fan selena gomez doar imi place de ea ca aspect arata super. Vocea ei este de fetita superb la orice.tu ce parere ai?:X:*

| Ioaredy a răspuns:

Mie una imi place foarte mult de ele deoarece au o voce superba ! ar fi foarte bine sa faca un duet,.>! sunt foarte frumusele !

| Ioaredy a răspuns:

Mie una imi place foarte mult de ele deoarece au o voce superba! ar fi foarte bine sa faca un duet,.>! sunt foarte frumusele!