| Georgiana95 a întrebat:

Ce parere aveti despre badminton?:X:X:X

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Pareri foarte bune, este un sport destul de linistitor care necesita perspicacitate si vointa.

11 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Ma jucam cand eram mai mica e fain da tenisul ii si mai fain

| MisterKat a răspuns:

Este fain badminton-ul!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Un sport care-ti pune toti muschii in miscare, relaxant si antrenant, fara costuri mari si usor de jucat oriunde.

| Irina a răspuns:

E preferatul meuwinking

| Tsuj a răspuns:

E unul dintre sporturile mele preferate si ma bag la joc fara ezitare cand am ocazia. happy

| kuzican a răspuns:

E super joc in fiecare seara cu fetele de pe strada :X e relaxant si iti pune toti muschi in miscare:X

| domidoc a răspuns:

Flu, flu, hai sa ne jucam si noi. Tenis+volei.

| kittiecat a răspuns:

Imi place fff. mult.pacat ca nu pot sa joc cand bate vantul...dar in rest e superlove struck

| Ariyana a răspuns:

Un sport partial relaxant, foarte bun pentru sanatate.Merita practicat.

| anonim_4603 a răspuns:

Este nemaipomenit
joc in fiecare seara cu prietenii
partea proasta este ca nu poti sa joci cand bate vantul, fluturasul e ff usor crying
in rest este nemaipomenit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de el happy dar ma enerveaza ca nu poti sa te joci cand bate vantul afara.