| Rukhsandra a întrebat:

Ce parere aveti despre blogu meu http://rukhsandra.blogspot.com/ :D?
Pup :-*

Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

Foarte frumos, ai muncit ceva la eltongue Superbwinking

Tino tot asatongue

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dragut. Chiar imi place. O sa il adaug la preferatele mele.

| Corina a răspuns:

Foarte tare, draga mea! Mi-a placut mult de tot. Si subiectele alese de tine sunt chiar adevarate si chiar de actualitate. Romania - o tara de rromi, de manelisti si de...parasute! Valorile autentice sunt lasate in umbra, sau chiar se pierd, pentru ca nu are cine sa le sustina si sa le promoveze. Adevaratele talentele sunt nedescoperite si nevalorificate in Romania zilelor noastre. Te felicit pentru ideea ta de a-l face cunoscut pe acest tanar talentat, fie si numai prin intermediul acestui blog. Da-i inainte, cu tupeu! Poate asa vor deschide ochii si "alesii" nostri.

| luiza a răspuns:

E OK! mi-a placut chestia cu brandul turistic, si eu am auzit de Zoly Kelemen, ca eu ma uit la patinaj. Tu esti o draguta si continua sa scrii pe blog. Bafta!

| GyeBaek a răspuns:

Beton, fain se vede cai lucrat mult la el, da-mi pls funda ca am putine.

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Mijto mersi pentru metodele de copiat...:*laughing

| GoLoveYourself a răspuns:

Misto

| popicu a răspuns:

De ce nu iti cumperi un domeniu.ro? ai putea devenii mai cunoscuta

| bugman a răspuns:

Frumos