| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul asta? [sincer] http://gabryela-23.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Roxana6277 a răspuns:

Sincer e chiar dragut. Si eu am inceput sa-mi fac un blog si stiu cat de mult e de lucru la el. Poti sa mai abordezi si alte subiecte ca filmele ( daca poti sa pui Twilight ar fi excelent caci ador filmul si vad ca si tie iti place dupa poza.) si mai poti pune si noutati despre vedete.

3 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Interesant.
Summer

| Casica a răspuns:

Sincer vorbind.mie imi place foarte mult.e dragut si foarte frumoss. funda?

| Viviluka a răspuns:

Ff intersant si creativ. fain