| aead a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu :))? http://adriandracea.blogspot.com/ cine raspunde primeste funda

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Blog-ul este ok, ai putea să mai adaugi în dreapta paginii diferite bannere, widget-uri, imagini, etc.
Îmi place șablonul, se potrivește cu temele pe care le-ai abordat în majoritatea postărilor.
Baftă în continuare!

| Viviluka a răspuns:

Ti-am dat niste comuri.te astept si pe la mine

| aead explică (pentru Viviluka):

Imi poti da linkul ca nu am gasit nici un comm?

| DidiR19 a răspuns:

Foarte interesant blog-ul, imi place. adica este informativ si in acelasi timp si distractiv mai ales partea cu "Mo si Foca" laughing Succes in continuare!

| natalyia a răspuns:

Dragut

| TheBrownEye a răspuns:

E mistohappy