| Siracuzia a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul meu?
P.S.am 13 ani:D
http://www.jurnalulvisatoarei.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Mie una mi-a placut mult, merita sa continui! Eu chiar vreau sa urmaresc si urmatoarele tale postari!
Succes!

| Sorinna a răspuns:

Fixeaza poza de pe fundal (optiune la design). Din punctul meu de vedere, Evanescence - My Immortal nu se prea potriveste cu tema. Poti incerca o melodie trance, precum Conjure One - Sleep. In rest e OK, succes in continuare.

| Cici4Mici a răspuns:

OOOO este atat de frumos si am dat vot ca esti chiar o adevarata scriitoare imi place ce ai scris si ce muzica ai pus.

| LarisaOana a răspuns:

Este foarte interesant si frumos. Ocupa-te in continuare de el.:*