| caramel_4836 a întrebat:

Ce parere aveti despre blonde, la modul general?

Răspuns Câştigător
| el3ctronizenT a răspuns:

K sunt varza! laughing
acum cateva decenii, se considera k cineva se vopseste blond e ***... acum nu mai e asa cred whistling

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De ce ar trebui sa am o parere despre el? Sunt tot oameni, fete la fel ca toate celelaltehappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt la fel ca si oricare om happyToti sp ca blondele sunt proaste dar nu e asatongue Colega mea este blonda si invata foarte binehappy

| Flav a răspuns:

Blonde? Femei? Parere? Eu? Blonda pentru. mine inseamna acelasi lucru ca bruneta sau satena. Gandeste cumva cu ce are pe cap sau ce are in cap?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si blondele fac parte din categoria oameni, nu sunt o specie aparte...

| SweetCandy a răspuns:

Adica?
nu toate blondele sunt k cele din bancuri... exista ff multe blonde inteligente...asa ca o parere buna, si un om nu trebuie catalogat dupa culoarea parului

| Artemiss a răspuns:

Fie ca esti blonda, bruneta, roscata sau satena tot om esti!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Wow! Cele blonde Natural si inteligente, nesclifosite sau arogante, ci firesti, calde~fierbinti... sunt superbissime.....au asa, un sarm aparte, pe care doar "connaisseurii" il pot savura ca lumea!

| Andreeagen a răspuns:

Poi ce daca sunt blonde nu fac parte dn specia oameniilor?laughing
Sunt oameni k tine ca mine ca orice om... ce conteaza culoarea parului?

| Encore a răspuns:

Haha Andreea ai recunoscut rolling on the floor

| Andreea_7493 a răspuns:

Haha si eu sunt blonda. De ce ar trebui sa aveti o anumita parere despre blonde? confused Sunt persoaane normale ca si restul'. Conteaza chiar atat de mult culoarea parului?happy

| ellene a răspuns:

O parere foarte buna. De aia m-am si vopsit blonda tongue

| Barajag a răspuns:

Eu sunt vopsita blonda si nu-mi pasa de cei care vorbesc de mine...

| RiRi5846 a răspuns:

Nu are nici o treaba parul unei persoane cu inteligenta acesteia.Din pacat ai acordat funda celui mai aiurea raspuns!happy

Răspuns utilizator avertizat
| KaTaLyN a răspuns:

Dar despre roscate ce zici smug? ah. a... dar de brunete ce zici a thinking frate care`i problema daca e blonda, albastra, bruneta sau verde thinking unora le sta f bine blonde.mai depinde si de ten ca sa te prinda blondu. Unele sunt femei de succes, altele sunt mediocre, altele..."slab pregatite"winking am vazut si fete brunete proaste o gramada crede`ma...nu culoarea parului conteaza d'oh

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

O parere oarecare...si ele sunt oameni, ca si noi...
Chiar nu inteleg de ce unii oameni judeca blondele gresit.
winking

| caramel_4836 explică:

Buna.Pentru a nu mai aparea discutii vreau sa va aduc la cunostinta ca nu am postat intreabarea asta pentru ca am eu ceva cu blondele sau ce mai ganditi voi si nu ma intereseaza ca sunteti voi blonde, proaste, inteligente, usuratice sau alte chestii. Poate ca sunt persoane care chiar catalogheaza toate blondele la un loc.Ca tot se vorbeste atat despre blonde, fiecare are parerea lui.

| ingerash_1766 a răspuns:

Eu sunt blonda natural, ce sa zic? nu conteaza ce culoare de par ai, conteaza ce ai sub par.pe mine una ma deranjeaza sa fiu blonda, pentru ca oamenii zic ca blondele sunt usuratica sau proaste, dar parerea mea e ca, multe fete care au vrut sa fie in centrul atentiei, sau vopsit blonde, si de aceea vine povestea asta denaturata, cum ca blondele sunt femei naive si usuratice, sau poate din invidie, pentru ca o blonda iese mereu in evidentza

| bonny a răspuns:

Sincer blondele....sunt chiar frumoase si nu are nicio legatura ca sunt proaste...am si eu suvite blonde si cand o sa mai cresc vreau sa fiu "blonda" deci fiecare om e dif in felul lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ce mama naibii au unii cu blondele? de unde si pina unde conceptia asta stupida! as da un raspuns dar nu pot din cauza primului membru care a raspuns!

| doareu_6634 a răspuns:

Eu nu cred ca un om poate fi judecat dupa culoarea parului pentru ca eu cel putin nu cred ca este culoare sa nu fi fost vopsita si tot aceeasi persoana sunt si acelasi om cu aceleasi idei