| deea_9863 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cainii ciobanesti? big grin; x

Răspuns Câştigător
| chucky_7511 a răspuns:

Buna big hug
Ador cainii astia :X
sunt jucausi :X
pofosi =p~
protectori b-)
si mai presus de toate e un dulau mare si iubaretz laughing
am si eu unul :X
Daca vrei sa-ti iei unul trebuie sa stai la casa cu o curte mai mare big grin sa aiba unde alerga happy nu iti trebui mancare speciala pentru el tongue bobitze si marcare de oameni (fara oase mici si ciocolata ca poate muri)

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cainii ciobanesti sunt foarte curajosi, puternici, agili, devotati si nu ezita sa infrunte intrunsii fie oameni sau fiare.

| Ella_7974 a răspuns:

Depinde care caini ciobanesti, ca sunt mai multe rase big grin oricum imi plac toti :X

Răspuns utilizator avertizat
| Madnees a răspuns:

Sunt super! Tie iti plac?

| deea_9863 explică:

Cainii ciobanesti germanii; x