| usdhudshcdushuds a întrebat:

Ce parere aveti despre cainii husky?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bossulet a răspuns:

Frumosi, unchiul are unul insa nu e multumit deloc de el dintr-un motiv, vaneaza gainile vecinilor happy, mie mi se pare amuzant cum il aud povestind, i-am tot explicat ca nu e dresat cum trebuie si ca de obicei cainii husky trebuie sa fie dresati de o mana sigura insa nu ma asculta. Eu am un beagle, rontaie tot ce prindelaughing dar l-am invatat ca hainele, slapii si alte lucruri nu e voie... momentan ma straduiesc sa il invat sa nu mai insire prin curte hartia igienicalaughing si incerc sa il fac sa se obisnuiasca cu masinile, bicicletele, strainii este foarte fricos dar e de inteles are 3 luni happy Ai vazut filme cu ei insa gandeste-te, cu acei husky s-a lucrat intens (5-6 ani) pentru a obtine rezultatele acelahappy

8 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

O parere buna tongue

| Scândură a răspuns:

Am si eu unul! Sunt atat de lipiciosi si draguti! Nu stiu ce m-as face fara el, ma insoteste zilnic la scoala! E atat de loial si amuzant! El e singurul care realizeaza cand sunt trista sau am ceva oe suflet, si ma consoleaza, dandu-mi un pupic si punandu-se in bratele mele!
Iubesc rasa asta! Sunt si pufosilove struck

| trifescugabriela a răspuns:

Sunt foarte draguti! Uite cateva calitati! Iti dau un link si ai sa vezi : http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/husky-siberian

| IloveGnR a răspuns:

Mi se par atata de faini si pufoshi puppy dog eyes

| drinny_1019 a răspuns:

Sunt absolut superbi, mari si pufosi:X

| oNuTzA_9405 a răspuns:

Eu cred ca cainii husky sunt foarte frumosi, draguti, destepti dar si periculosi. Daca cresc intr-o haita aungi sa iti dai seama ca sunt mult mai dragastosi si mai tandri decat oamenii sper ca ti-am fost de ajutor. funda?

| bellaa22 a răspuns:

Super tare!