| Runa100 a întrebat:

Ce parere aveti despre >- (cantec, film, scene si sincronizarea lor). vreau pareri pentru toate din paranteza dar sincer. pentru ca nu ma supar daca spuneti ca urati canecul, s-au filmul etc... Uitati linkul:http://www.youtube.com/watch?v=BsrY6EG9kPQ&feature=quick list

4 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Super tare.
Cantecul, filmul, scenele si mai ales sincronizarea lor este foarte buna.

| Runa100 explică:

Ms mult diana. Apreciez. Chiar si de la anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos, cam SF dar merge, e chiar bun.

| nemynna a răspuns:

Intr-adevar, este chiar bun, melodia, sincronizarea, filmul, toate sunt perfecte. Cum am mai spus si la alta intrebare, ador melodia iar filmul nu l-am vazut pe tot dar sunt sigura ca e dragut laughingwinking