| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care fac conturi false pentru a premia raspunsuri date de ei de pe contul principal?

https://www.tpu.ro/utilizator/abxflx/intrebari/

Acest cont este nou. Are 7 intrebari. Toate intrebarile l-au premiat pe CookieDog.

https://www.tpu.ro/utilizator/ablpsn

Acest cont la fel. 8 intrebari. Toate l-au premiat pe CookieDog.

https://www.tpu.ro/utilizator/aawiyc/intrebari/

21 de intrebari. Toate l-au premiat pe CookieDog.

Credeti in coincidente?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti ala bolnav ca nu stii sa votezi si sa apreciezi raspunsurile sale muncite si gandite
Acesti useri au apreciat ca le-a rezolvat problema, esti invidios? De ce sa fie o coincidenta? Chiar nu ai mai vazut conturi care sa puna 50+ intrebari si sa dea toate fundele aceleiasi persoane? Ce e anormal? Bolnavule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba? laughing

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Mai sunt multe. M-am plictisit eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Dubioase descoperiri.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns:

De ce sunt eu acolo?
Cookie mi-a raspuns la intrebari si i-am dat findita, ca o merita.
Cookie imi este simpatic, tu nu.
Tu vrei sa te certi degeaba toata ziua
Te voi spune moderatorilor.

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Esti foarte activ pentru un cont fals. Nu iti scapa nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Amuzant ca ati aparut pe site amandoi in acelasi timp laughing

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine amandoi? Trolebuz a aparut si mi-a raspuns am aparut amandoi.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru troleibuz):

Oamenii spun de tine ca esti cont fals. Daca eu sunt cnt fals tu ce esti? Cont si mai fals eu vad ca esti aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Tu ai aparut la 5 minute dupa ce mi-a votat raspunsul de mai sus Cookie laughing Hai gata cu vrajeala

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Esti foarte implicat pentru un cont cu nici 50 de răspunsuri. Stii ce crede lumea.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vrajeala
El mi-a spus ca sunt intr-o postare de a lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

rolling on the floor

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Si tu ai aparut repede la datorie

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru troleibuz):

Nu sunt cont fals
Maine imi sterg contul, railor, sunti cei mai rai de aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Știm toți de ce îl ștergi rolling on the floor

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este sora raizing sa va bata cu puteri hippi

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Ai putea macar sa incerci sa fii mai putin evident

,, De la CookieDog
Sâmbătă, 04 Iulie 2020, 11:37 pm
Omule, esti cu capul?
Asta nu justifica de ce este "eronat", pentru ca nu este eronat, lmfao, este o opinie si o realitate.

Nu vrei sa incep ca userul "raizing" sa scriu frenetic? Sa zici ca-s pe marijuana?

Chiar nu imi pasa daca tu zici ca sunt serios sau nu, eu sunt aici pentru a raspunde intrebarilor oamenilor, este strict problema ta daca nu intelegi ce fac, cui ma adresez si ce scriu.
Cel mai bun prieten''

acum 2 minute | PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru Nevermore):
Declară răspunsul câştigător
Nu este sora raizing sa va bata cu puteri hippi

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

CookieDog acum ma pui pe ganduri cu fixatia ta pentru raizing. Tu esti si ala?

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru troleibuz):

Imi este simpatica raizing, dar nu este online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă,deci după ce am putut să văd azi aici, pot să jur că nu m-ar mai mira dac-ar fi să aflu într-o zi că pe site-ul ăsta sunt doar o mână de oameni cu nu ştiu câte conturi fiecare.

| troleibuz explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

De ce ai sters raspunsul in care îl laudai pe cookiedog la cealaltă intrebare? Vezi ca am screenshot la tot. Nu imi place sa acuz fara dovezi ca voi

| OldSoul a răspuns:

Frectie cu spirt la picior de lemn.
Nu te ajuta cu nimic fundele.

| Sofer a răspuns:

Coincidenta sau nu. Dar sunt răspunsuri foarte bune.

| troleibuz explică:

CookieDog nu crezi ca erai mai destept daca nu schimbai numele la doua dintre conturi?

| troleibuz explică (pentru troleibuz):

Incearca sa nu te mai dai de gol cu fiecare miscare. Daca iti pasa asa mult.

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Sa trimit la admina sau sa il las sa se joace?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Aici nu mă bag. laughing
Decizia îţi aparţine.

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Parca imi e mila.