| Furnicuta000 a întrebat:

Daca intrati pe profilul acestui utilizator, la raspunsurile date, o sa vedeti ca el de fapt a comentat la intrebarile postate de pe celalalt cont al lui, apoi a intrat pe celalalt cont al lui si si-a dat funda. Are zeci de astfel de raspunsuri. E corect pe TPU?

https://www.tpu.ro/utilizator/axhhg/raspunsuri/2/

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Stai linistita, o gramada fac asta dar sunt prea lasi ca sa recunoasca. Aici sunt conturi multe si lume putina. Stiu pe destui cu conturi multiple care o ard pe panarama.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

laughing) Dar de observatie buna. Cum ai stat si l-ai pandit?
Nu este corect.
Dar fundele sunt irelevante, oricum. Adica cine naiba ar face asta pentru funde, ca nu castiga nimic in plus (pe langa puncte).
Da-i pace, ii dam un report si este suficient. Dar multumim pentru atentionarewinking

| Furnicuta000 explică (pentru DoarBogdan):

Am primit notificare, ii comentasem eu la o intrebare, am intrat pe profilul lui si am vazut asta

| Celcestietot a răspuns:

Asa ceva este corect la noi pe site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna observatia, nu ar fi singurul, multi isi dau funde ' singuri.

| Furnicuta000 explică (pentru anonim_4396):

Daca erau monede din alea mai intelegeam dar cu fundele ce face? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Si le baga in... in rest, nici un folos!
daca mai era un user nou mai ziceam, da asta are rank 300 deci e freak happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa,SadBoyForever e ăla care zice în aproape toate răspunsurile lui că are 28 de ani şi e virgin.L-am văzut de multe ori pe aici.Nu-i nimic nou, e plin site-ul ăsta de ciudaţi ca el. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E pandemie de asa ceva pe TPU, de feminizati plangaciosi si frustrati, corona e o gluma pe langa pandemia asta. Nu ai cu cine cand le explici ca atitudiunea lor le taie craca/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,bine măcar că suntem câţiva pe aici care suntem imuni la aşa ceva că pentru boala asta se pare că nu există niciun leac. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca eu ca barbat deja nu-i mai suport, pe voi va compatimesc. Trebuie sa ai orgoliul tau masculin si sa treci mai departe, sa lucrezi la tine, e penibil ca la 30 de ani sa zicem sa ajungi sa te plangi pentru rahat-uri d-astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu sunt foarte distrata, cum daca plec un pic de pe site, cineva care vede un nou cont vorbind despre ceva similar, va fi considerat "noul meu cont".
In caz ca te intereseaza, nu ma ascund dupa private, nu eram eu ala cu "Altcontnou" care ti-a zis ******** "mea". Tu stii ce prietene ai, nu-s din cercu vostru, care faceti conturi si unii va apucati de injurat la mine sa ma mir "de ce sunt eu q?".

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Dacă consideri că a abuzat îl poți raporta iar un admin o să aibă grijă de el.

| Furnicuta000 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Eh, mai mult de amuzament. Am vrut sa raportez dar ma gandeam ca poate nu vad adminii