| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei cu bass in masini(sisteme puternice de cel putin 1000w)?
Ma refer la aceia pe care ii auzi de la doua strazi distanta, de zici ca vine apocalipsa. laughing

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Depinde de bass, poate fi un Guta, in cel mai rau caz Salam atunci chiar vine apocalipsa.

Probabil au probleme cu auzul, si normal le trebuiesc 1000w pentru a auzii un "bum", ori vor sa iasa in evidenta, poate zice cineva(poate vreun adept al celor 1000w)"Ce smecher e asta", si normal se simte si primata surda in al noualea cer.
My opinion.

2 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Pai ce sa zici, sunt avantajosi cand treci pe trecerea de pieton, pe rosu....sau ca asculti muzica gratis, am fost cu unu` prin oras...cand m-am dat jos nu mai auzeam decat BUM BUM, in urechii!

| Dackvareder123 a răspuns:

Probabil e fain sa asculti muzica dar in timpul condusului sa asculti la maxim nu e ok. teoretic e ilegal happy