| Frogie a întrebat:

Ce parere aveti despre comportamenul lui Whitney Houston?
http://stirileprotv.ro/......video.html

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Se afla intr-o decadere continua, treptat o sa-si piarda fanii, s-a bagat in lumea drogurilor, sper sa iasa, dar mi-e greu sa cred.

Abh
| Abh a răspuns:

E pacat, asta dovedeste ca oamenii mai si imbatranesc, ar fi trebuit sa se retraga in perioada de glorie dar asa sunt oamenii, nu se satura niciodata de bani, faima si putere.

| andalu a răspuns:

sad,,, asa se intampla cand nu duci o viata sanatoasa (droguri, bautura, tigari, viata de noapte fara a te odihni cand este indicat sa o faci),,, pacat pentru ca talentata este, are o voce superba,,
Oricum, o adevarata vedeta nu are nicio scuze pentru asa ceva,,,

| baietzelu a răspuns:

Imbatranesc si oamenii.Ar trebui sa se lase de cariera muzicala, e linia de final pentru ea.Gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata este deja dependenta de droguri si alcool, asa ca este in cadere libera "la toate categoriile". Cu alte cuvinte nu si-a dezamagit doar fanii, dar se si distruge cu mina eiwinking