| cataliyn a întrebat:

Ce parere aveti despre fata de la av? sincer! (va place cum arata? )

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

E dragutahappy

| XK a răspuns:

Am mai citit din intrebarile tale si parca spuneai ca este o prietena... dar daca sustii asta, ce dracu, cauta ea la tine la avatar? straight face

| Raya_9247 a răspuns:

E draguta dar... daca tie iti place ce mai conteaza ce zic ceilalti tongue

| lacrima_1064 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa ne placa noua.si cu intrebarea asta absurda sper ca maine nu o sa o scoti la licitatielaughingaaa are chip de copila, ai grija ca daca e minora te poate denunta.noroc