| GeorgiSiAtat a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele alea fitoase si increzute? eu sunt putin asa... dar vreau sa ma schimb pentru ca mi-am dat seama ca nu e bine...ma gandeam sa imi iau un cateluslaughingpoate o sa iau ceva bunatate de la ellaughing

Răspuns Câştigător
| Andreea_6958 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tinehappy doar cand sunt cu prietenii sau cand vreau sa ma imprietenesc cu cineva incerc sa fiu amabila, sa vorbesc cu toti, si mai ales sa fiu mereu cu zambetu pe buze ( asa lumea nu ma va crede fitoasa si increzuta ci si o fata de treaba)
eu zic s anul te schimbihappyfii fitoasa si increzuta doar cand trebuiedevil
mie una imi place sa fiu asa
Succes:*