| BloomyBia a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele inalte cu forme parul saten pielea maslinie si ochii verzi?

37 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Faptul că o fată e înaltă, cu forme, păr şaten, piele măslinie nu o face frumoasă sau urâtă. Frumuseţea nu poate fi definită de 3 culori ca să zic aşa. laughing Ţi-aş pute spune ce cred despre tine doar dacă te-aş cunoaşte sau aş ştii cum arăţi.
P.S. Cred că ochii verzi sunt frumoşi. big grin

| BloomyBia explică (pentru Alyra):

Pe mine ma deranjeaza pielea maslinie thinking

| Alyra a răspuns (pentru BloomyBia):

Înţeleg.

| Musique a răspuns:

Nu-ți poți face o părere după o simplă descriere.

| măcheamăăăî a răspuns:

Asa esti tu si vrei sa afli parerea altora despre tine de fapt? Interesant modwinking

Eu sunt fata si mi-ar placea sa fiu asa cum ai zis tu (de fapt inalta sunt, satena sunt, forme sa zicem ca am, imi lipsesc ochii aia verzi de care zicilaughing )

| BloomyBia explică (pentru măcheamăăăî):

Se intelegea ca asa sunt eu laughing eu ma cam urasc :-

| măcheamăăăî a răspuns (pentru BloomyBia):

De ce sa te urasti? Ce inaltime ai? happy

| BloomyBia explică (pentru măcheamăăăî):

1.70

| măcheamăăăî a răspuns (pentru BloomyBia):

Nu esti asa inalta, esti ok. Multe ar vrea sa aiba inaltimea ta, crede-ma!

| BloomyBia explică (pentru măcheamăăăî):

Da,nu asta e problema.ma urasc ptc am oase mari la picioare(adica picioare groase) si pielea maslinie.

| Axys a răspuns:

Parerea mea este ca orce fata nu neaparat pe fata care ai descriso tu tongue...toate sunt frumoase in felul lor big grin...
da
e frumoasa ce pot sa zic:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu-s fata ma incadrez si eu in descrierea asta, cu toate ca nu inteleg prea bine ce vrei sa zici prin "forme". Probabil cur si tate...mda.
Ce sa zic, mie-mi place de mine cum arat si cred ca mi-ar placea si o versiune feminina a mea cu acele "forme". Dar nu conteaza numai aspectul fizic, ca asa si Cruduta e frumusica dar i-as da foc la cat e de proasta.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing esti comic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Nu-s comic, sunt Alex, imi pare binetongue

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,Alex cum zici tu.Da ` tot esti oleaca comic big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Hai mersi, Iulia. Pana la urma nu-s chiar asa de ciudat, nu?laughing

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm,nu! Esti ciudat ca nu intri pe mess laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

N-am intrat si eu o zi si gata, sunt ciudat?laughing
Ma gandeam ca nu vrei sa mai vorbesti cu minehee hee

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu ma gandeam la acelasi lucru laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Cum poti spune asa ceva?happy Esti o fata inteligenta si destul de draguta (din ce am vazut la avatar pe mess), crezi ca imi permit eu sa nu mai vorbesc cu tine cand in ziua de azi rar mai gasesti o fata ca tine.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc,frumos spus.Nu stiu, asa gandeam big grin

| BloomyBia explică (pentru măcheamăăăî):

Hmm.Interesanta conversatie.Acum putem revenii la problema mea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Si fetele inteligente mai gandesc prost cateodatahappytongue

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca m-am inselatwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Ba datongue
Vreau sa vorbesc cu tine.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Ce?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea dai de inteles asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

De ce mai?

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa mi se pare mie big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

Doar ti se pare.

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Binee :*

| diavolitadulce a răspuns:

Daca te-ai descris pe tine, Felicitari! Sigur arati bine! asa ca simte-te bine in pielea ta!

| igrek a răspuns:

Esti varza.

| ilovedark a răspuns:

Si eu sunt exact asa doar ca am ochii caprui sa stii ca esti draguta oricum pentru ca esti tu si asta conteaza nu ce spun altii