| alina_4026 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul :Amurg, saga amurg luna noua'. Daca ati citit volumele 3 si 4 puteti sa-ti spuneti ce parere va-ti facut.Am citit intr-o revista si se spunea ca in continuare ne asteapta doar plictiseala, insa eu nu cred.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut New Moon si a fost un film foarte frumos. Am fost impresionat.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu am citit cartile, dar am vazut filmele. happy Foarte frumoase, imi plac tare.love struck

| myha a răspuns:

Eclipsa si Zori de zi, la fel ca primele sunt foarte interesantehappy parerea meahappy. Le-am citit si au o groaza de actiune, si partea interesanta.love struck multa iubire. Cel putin la new moon ( cartea) am plans de m.am umflatlaughing

| diana a răspuns:

Filmul New Moon mi s-a parut frumos. Dar ma asteptam la ceva mai spectaculoshappy

| Muffins a răspuns:

Dupa mine ultimele doua volume sunt cele mai tari. cel putin ultimul e extraordinar... imposibil sa nu-ti placa! cat despre filme cred ca al doilea a fost un esec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred ca in continuare vom primi mai multe aventuri si mai mult suspans. dupa parerea mea...adica cine a creat aceste carti... a avut o imaginatie foarte bogata si cred ca viitorul(continuarea) ne asteapta cu mai multe intamplari la fel de spectaculoase ca pana acum

| funkygirl a răspuns:

A fost bestial filmul, dar si cartzile sunt f tari
Deloc plictisitoare