| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The Grudge?

7 răspunsuri:
| Just mE:x a răspuns:

Imi place multlove struck. e super fainlove struck mie imi plac mult filmele de groazabig grin.

| marcelan25 a răspuns:

Pentru mine a fost fascinant, chiar mi-a placut foarte mult, dar imi pare rau pentru cei care l-au vizionat si nu l-au inteles. Ador filmele horror-psiho. happy

| ellabutterfly a răspuns:

Imi plac filmele de groaza, dar sincer asta nu mi-a placut.
Nu am gasit nimic interesant. Sorry pentru cei carora le place.

| funnygirl a răspuns:

E super filmu:X:X

| shhhs a răspuns:

Il ador!
Are groaza si mai ales mister.:X
Chiar si melodia de inceput iti creeaza o impresie buna.
Este filmul meu preferat pentru ca are foarte mult mister ce este combinat cu groaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merita vizualizat :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S tari toate cele 3 partzi